Kdo jsmeo nás
Bentech®

Produkty Bentech jsou distribuovány firmou Czech Partners Group s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti s prodejem elektronických výcvikových obojků a elektronických plotů prostřednictvím svých internetových obchodů. Víme, co zákazníci potřebují, co jim usnadní spolužití s jejich čtyřnohými členy rodiny. Kolektiv našich spolupracovníků má bohaté osobní zkušenosti, dokáže poradit i těm nejnáročnějším zákazníkům. Za dobu své existence máme podporu zkušených kynologů i veterinářů a kladné ohlasy zákazníků, kteří u nás nakoupili.

Kamennou prodejnu jsme otevřeli v roce 2015. Brzy si do našich prostor našla cestu celá řada nových zákazníků. Výhodou kamenného obchodu je, že si zákazníci mohou na vlastní oči zboží vybrat, „osahat“, nechat si poradit. Zákazníkům ochotně odpovíme na jejich dotazy a předvedeme, jak který výcvikový obojek funguje.

Zobrazit naše produkty

Naše zásady

rychlost
Rychlost

Většinu objednávek odesíláme následující pracovní den od zadání objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, PPL, DPD nebo prostřednictvím zásilkové služby Zásilkovna, která má širokou síť výdejních míst po celé ČR i SR. Způsob dopravy si volí zákazník sám při vyplnění elektronické objednávky.

spolehlivost
Spolehlivost

Všechny produkty jsou před odesláním testovány dodavatelem. Tímto způsobem chceme minimalizovat riziko poruchových výrobků. Pokud se i přesto objeví funkční vada, reklamaci řešíme se zákazníkem co nejrychleji výměnou za nový, stoprocentně funkční produkt. Naše obojky vykazují vysokou kvalitu, což dokazuje nízké procento poruchovosti a reklamací. Spolehlivost obojků a ohradníků je také v rukách jejich majitelů. Musí průběžně kontrolovat jejich funkčnost a dobití.

cena
Nízká cena

Naším cílem je zpřístupnit elektronické obojky všem chovatelům bez rozdílu. Nabízíme celou škálu produktů, od té nejnižší možné ceny, až po ty dražší. U nás si vybere vhodný obojek opravdu každý pejskař, dle svých finančních možností. Všechny modely disponují základními funkcemi (zvuk – vibrace – elektrostatický impulz). Jejich cena se odvíjí od jejich dalších technických vlastností. Vlastnit elektronický obojek již není luxusem, ale samozřejmostí.

spokojenost
Spokojenost zákazníka

Doufáme, že všechny naše výše uvedené zásady společně povedou k nejdůležitějšímu aspektu naší práce – ke spokojenosti zákazníka. Obojky BENTECH pomohou zajistit klid a bezpečí pro chovatele pejsků, jejich čtyřnohé přátele a jejich okolí. Zpříjemní vaše procházky v přírodě a naučí poslušnosti vašeho pejska. Svého psa budete mít neustále pod kontrolou a nebudete se muset bát nepředvídaných situací. Co víc si přát…

Principy použití obojků

Základní pravidla pro výcvik

Přečtěte si více

Proč nakoupit u nás


Ověřené produkty

Používání elektronických výcvikových obojků doporučují i zkušení kynologové. Jejich pomocí, společně s klasickým výcvikem, docílíte rychlejší osvojení povelů vašeho psa, respekt a jeho poslušnost.
Naše obojky byly vyvinuty ve spolupráci s týmem odborníků a vyrobeny firmou, která má dlouholeté zkušenosti na trhu. Jejím úkolem je neustálé zdokonalování obojků tak, aby pracovaly spolehlivě a efektivně. Dbá také na bezpečnost obojků pro jeho nositele. Odborníci se shodují na tom, že využití výcvikových obojků je často humánnější způsob, než tresty, které běžně používají k usměrnění chování svého psa jeho majitelé.
Obojky, které nabízíme, jsou testované a splňují podmínky nejvyšší kvality. Jsou určeny pro zdravé psy od šesti měsíců.

Cenově dostupné produkty

Naším cílem je nabídnout elektronické obojky a ohradníky za takovou cenu, která by byla přístupná všem chovatelům. Není v našem zájmu ceny uměle navyšovat. Z nabídky našich produktů si vybere cenově dostupný obojek každý pejskař.
Všechny obojky vykazují základní funkce, a to zvukovou signalizaci přijímače, vibraci a elektrostatický impulz. Intenzitu vibrací a impulzů lze nastavit dle citlivosti a velikosti psa u všech prodávaných obojků. Nejlevnější obojky fungují na jednorázové baterie, mají jednoduché ovládání a může si je dovolit zakoupit každý. Dražší modely mají dobíjecí komponenty, jsou vodotěsné a mají delší dosah signálu.

Výhodná velkoobchodní spolupráce

Pro naše obchodní partnery nabízíme velmi výhodné podmínky pro velkoobchodní spolupráci s vysokým rabatem. Prodej obojků BENTECH může být vítaným zpestřením sortimentu vašeho zboží. Na vaši žádost vám rádi zašleme velkoobchodní ceník.
Výhody spolupráce: velkoobchodní ceny, rychlé dodávky zboží, telefonické poradenství, neomezené množství objednaných kusů, záruční servis, slevové bonusy pro dlouhodobé partnery.
Více se dočtete zdeČeská distribuce

Náš sortiment je určen především pro český a slovenský trh. Produkty BENTECH jsou v krabičkách s českými nápisy a podrobným českým návodem. Tím se výrobky stávají srozumitelnější a jednodušší pro řadu zákazníků, kteří to jistě ocení.

Rychlé dodání

Veškeré produkty jsme schopni doručit zákazníkovi skrz internetový obchod ve všední dny do 24 hodin od realizace objednávky.
Spolupracujeme také s výdejní sítí poboček Zásilkovny. Naše produkty si tak můžete jednoduše vyzvednout na jedné z poboček poblíž vašeho bydliště.
Zboží odesíláme na Slovensko i do zahraničí.

Záruční i pozáruční servis

Na veškeré produkty nabízíme kompletní záruční servis po dobu 2 let.
I po uplynutí této doby je možné se na nás obrátit. Svým zákazníkům rádi poradíme a pomůžeme řešit případné problémy. Reklamace se snažíme vyřešit co nejrychleji.